PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs
Banner - ČeskýVýrobek.cz

MALOFORMÁTOVÁ ŠABLONA COMAX TAŠKA MINI OCELOVÁ

Lehká profilovaná střešní šablona s duální ochranou ocelového jádra od společnosti Metal Trade Comax a.s. je perfektní volbou pro veškeré moderní i repasované střešní konstrukce. Díky menšímu formátu šablony nedochází k méně žádanému prostřihu materiálu hlavně pro složité konstrukční tvary šikmých střech. Kladné hodnocení získává také díky nepřímému kotvení a bezpečnému napojení šablon.

Maloformátová šablona COMAX TAŠKA MINI s ocelovým pozinkovaným jádrem 275 g/

TECHNICKÉ PARAMETRY PLECHOVÉ KRYTINY COMAX TAŠKA MINI S OCELOVÝM JÁDREM


 • MATERIÁL - FeZn
 • TLOUŠŤKA MATERIÁLU - 0,5-0,55
 • EFEKTIVNÍ ŠÍŘKA PROFILU - 1 120 mm
 • DÉLKA - 770 mm
 • MIN. SKLON - 15°
 • GARANCE NA SPOJOVACÍ MATERIÁL AŽ 50 LET

Pro bezpečnou montáž krytiny dodáváme vruty, které obstály v náročném testu zrychleného stárnutí v solné komoře. Testy prokázaly jejich vysokou odolnost srovnatelnou s našimi střešními krytinami, díky čemuž na vruty poskytujeme garanci životnosti až 50 let.


 • Profilovaná střešní šablona MINI, je vyráběna z ocelového pozinkovaného plechu v dvou-modulovém provedení 2 x 350 mm a 70 mm dlouhou zadní částí pro prostřih a skryté kotvení šablony
 • s nízkou hmotností 4,5 kg/m² jde o vhodné řešení pro rekonstrukce všech staveb, novostavby s lehkým sbíjeným vazníkem, složité střešní konstrukce, pro dopravu špatně přístupné stavby
 • Manipulace s šablonou o hmotnosti necelé 2 kg je snadná a bezpečná. 

 • možnost použití krytiny již od 15° sklonu střešních ploch na prkenný rastr s rozponem 200 a 210 mm střídavě
 • okapová hrana krytiny je osazena speciálním lemováním a první šablony jsou instalovány pomocí nerezové kotvy s předem připraveným otvorem pro kotvení
 • díky malému formátu a snadné manipulaci je pokládka šablony velmi rychlá a ekonomická. Krytina je standardně dodávána na euro paletách.
 • vyrobenou krytinu dodáváme do 10 pracovních dní od objednávky se všemi doplňky přímo na stavbu
 • Dopravu krytiny na místo stavy je možné zabezpečit i dodávkovým, nebo osobním vozem s přívěsným vozíkem. 

BEZPEČNÉ NAPOJENÍ PLECHOVÝCH ŠABLON POMOCÍ FARMÁŘSKÉHO ŠROUBU V PŘEDNÍ ČÁSTI PROFILU


PLECHOVÁ KRYTINA
STŘEŠE NA MÍRU

Na základě přesného zaměření střešních ploch je plechová krytina profilována na míru dle kladečského plánu a konstrukčních možností střechy.


KLADEČSKÝ PLÁN
NA KRYTINU ZDARMA

Nezávazná cenová kalkulace a kladečský plán ke každé plechové střeše s odborným poradenstvím do 48 hodin.


ODSTÍN KRYTINY
DLE VAŠICH PŘEDSTAV

Možnost výroby standardních i nestandardních povrchových úprav a odstínů plechové krytiny na zakázku již od 400 m².

NEJŽÁDANĚJŠÍ BAREVNÉ ODSTÍNY PLECHOVÝCH KRYTIN S PRÉMIOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU COMAX®


Druhy nátěrů u výrobků STŘECHY COMAX® s jedinečnými funkčními a estetickými vlastnostmi umožňují použití našich plechových krytin i v těch nejnáročnějších podmínkách - vnitřních i venkovních. Možnost využití barevného odstínu lakovaného na míru vašich požadavků od 400 m²  střešních a fasádních ploch.


PES HD 25 µm (High Durability) "LESK"- (HLADKÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA) - UV odolnost (RUV 3), chemická odolnost stejná jako u standardních polyesterů, vyšší korozní odolnost (RC 3), vyšší flexibilita, vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům než PES. 


PES TEXT 30 µm, "MAT" - TEXTURNÍ/STRUKTUROVANÝ POVRCH, vyšší odolnost než PES HD, dobrá odolnost proti poškrábání, zamezuje odleskům slunečního světla, strukturovaný vzhled, provedení STOCCO - velmi moderní design.

PUR/PA 55 µm - "HRUBŠÍ POVRCH - POLYAMIDOVÉ ČÁSTICE"- prémiový povlak pro profilované střešní krytiny, výborná ohebnost, velmi dobrá chemická odolnost, výborná odolnost vůči mechanickému poškození díky strukturnímu povrchu, výborná odolnost vnějšímu prostředí (RUV4), korozní odolnost RC 5.Barvy na internetových stránkách se mohou mírně lišit oproti certifikovanému vzorníku.

Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!