STŘECHY COMAX® AKTUÁLNĚ

                                                                                                                                        ... S lehkostí na celý život.

STŘECHY COMAX® se účastnily partnerské akce dne otevřených dveří ve stavebninách DEK.


Děkujeme za návštěvu klempířské veřejnosti na stánku STŘECHY COMAX při příležitosti dne otevřených dveří ve stavebninách DEK pro rok 2019. V jednotlivých regionech po celé ČR se konalo štědré pohoštění zákazníků nejen klempířského a pokrývačského sektoru. Při té příležitosti mnozí spojili příjemné s užitečným a diskutovali s dodavateli a výrobci stavebních materiálů na téma spojená s ukázkou montážních postupů a zajímavostí nejen ze světa střech. 


STŘECHY COMAX® obhájili prvenství na turnaji PRVNÍ CHODSKÁ futsal cup 2019


V sobotu 16.2.2019 jsme se zúčastnili 14. ročníku fotbalového turnaje, který pořádá náš partner První Chodská s.r.o. Letošní ročník se opět konal v Plzni a zúčastnilo se ho 10 týmů složených z poboček hostitele, zákazníků a dodavatelů. Jako vítěz posledního ročníku jsme i letos měli vysoké ambice a tým poskládali napříč všemi našimi výrobními středisky včetně bývalého spolupracovníka v roli brankáře, který mozaiku našeho týmu skvěle doplnil. 

Hrací systém byl 2 skupiny po 5 týmech, z nichž pouze první dva postoupily do semifinále a zbytek hrál se se stejně umístěními týmy o konečné pořadí. Ve skupině jsme zaznamenali 2x vítězství, 1x remízu a 1x prohru, což znamenalo druhé místo a postup do semifinále, kde jsme narazili na předloňského vítěze Střechy Jakl. V urputném boji jsme zvítězili a postoupili do finále, kde nás čekal výběr Moravy od domácího hostitele První Chodské. 

Ve vyrovnaném finále, kde většina fanoušků pochopitelně fandila domácímu týmu, jsme zvítězili na pokutové kopy a podařilo se nám tak obhájit loňské vítezství. STŘECHY COMAX® tedy opět zanechaly viditělnou stopu na tomto prestižním turnaji a protože je pohár putovní, zúčastníme se s jistou i dalšího ročníku, kde budeme útočit na zlatý hattrick. 

1. místo v kategorii střechařský inzerát získal tým STŘECH COMAX® - Moderní plechové střešní systémy.V kategorii nejlepší střechařský inzerát bylo přihlášeno 10 inzerátů od 6 subjektů. Zde se na prvním místě umístil počin společnosti  STŘECH COMAX® s tématikou větrného mlýna, který odkazuje na moderní plechové střešní drážkové systémy. Hlavní cenou pro vítěze bylo uveřejnění vítězného počinu ve vstupní hale areálu PVA EXPO PRAHA Letňany ve velkém formátu po celou dobu veletrhu Střechy praha 2019BUILDING DEFECTS 2018


Katedra stavebního inženýrství na Fakultě technologie každoročně pořádá od roku 2009 konferenci o stavebních vadách. Desátý ročník akce je příležitostí k prezentaci nových pokroků a výsledků výzkumu v oblasti pozemního stavitelství. Konference se konala v Technologickém a podnikatelském institutu v Českých Budějovicích ve dnech 29. - 30. listopadu 2018. Aktivní účast/přednáška : Ing. Pavel Člupek - STŘECHY COMAX® - Dilatace v kovových střechách.Střechařská konference 2018 / Trendy šikmých střech - Řemeslná rada Cechu KPT ČR


STŘECHY COMAX® - privilegovaný člen Cechu KPT ČR 


Termín: 29. 11. 2018
Místo konání: Střední odborná škola Jarov, Praha 9, Učňovská 1 - velký sál 

Aktivní účast/přednáška : Ing. Pavel Člupek - STŘECHY COMAX®
 - Maloformátové šindele BoCo


ZÁLEŽÍ VÁM NA PŮVODU VÝROBKŮ NA ČESKÉM TRHU STEJNĚ JAKO NÁM!


S platností od 2. 5. 2018 jsou krytiny COMAX® oficiálně nositelem ochranné známky Český výrobek, která podporuje české podnikání již od roku 1993. Řadíme se tak do vybrané společnosti již 300 firem a podniků, které disponují titulem Českého výrobce na našem území. Banner - ČeskýVýrobek.cz
  • Naše plechové střešní krytiny disponují lehce doložitelným rodokmenem 
  • Plechy na výrobu krytiny jsou kontinuálně lakované na území České republiky 
  • Profilování střešních krytin na míru ve Velvarech, nedaleko Prahy 
  • Barevný a zapamatovatelný štítek s vlasteneckým motivem je patrný na první pohled 
  • Veškeré krytiny COMAX® nesou označení Českého výrobku a certifikace 
  • Výrobky z královských Velvar se lvem v Českých národních barvách. 


Jsme pyšní na poctivý Český původ krytin COMAX® 

WORKSHOPY STŘECHA SPECIÁL 2018 Připravili jsme si pro Vás prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®. U našich partnerů a předních dodavatelů střešních systémů šikmých střech představujeme plechové krytiny s lehkostí na celý život...COMAX TAŠKA MAXI
Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 

COMAX FALC 25
Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.  

COMAX KLIK 38
Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 

COMAX KLIK 25
Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce.