PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

VELVARY

Malovarská 796, 273 24
+420 315 730 220 / velvary@strechycomax.cz  

JINDŘICHŮV HRADEC 

Jiráskovo předměstí 636, 377 01
+420 315 730 401 / jhradec@strechycomax.cz 

EXPEDICE / SHOWROOM:

PO - :   7:00 - 15:30
SO - NE: ZAVŘENO

EXPEDICE / SHOWROOM: 

PO - PÁ:   7:00 - 15:30
SO - NE: ZAVŘENO


OBCHODNÍ TÝM

Ing. Karel Fišer

Tel.: +420 315 730 219
GSM.: +420 734 182 528

fiser@strechycomax.cz

Pavel Protiva

Tel.: +420 315 730 127
GSM.: +420 724 418 402

protiva@strechycomax.cz

Bc. Radek Hořák

Tel.: +420 315 730 198
GSM.: + 420 730 553 530

horak@strechycomax.cz

Jakub Štajnc

Tel.: +420 315 730 280
GSM.: + 420 739 531 383

jstajnc@strechycomax.cz

Bc. Lukáš Benada

Tel.: +420 315 730 402
GSM.: +420 735 194 426

benada@strechycomax.cz


OBCHODNĚ TECHNICKÁ PODPORA + MARKETING

Lukáš Moravec, Dis.

Specialista obchodně technické

podpory - senior

GSM.: +420 734 167 769

moravec@strechycomax.cz

Petr Novák

Specialista obchodně technické

podpory - senior

GSM.: +420 604 115 504

petr.novak@strechycomax.cz

Ing. Michaela Voňková

Specialista obchodně technické

podpory (projektanti)

GSM.: +420 604 955 299

vonkova@strechycomax.cz

Martin Hora

Marketingový specialista

GSM.: +420 734 540 054

hora@strechycomax.cz


MANAGEMENT

Ing. Karel Fišer

Ředitel střediska

Tel.: +420 315 730 219

GSM.: +420 734 182 528

fiser@strechycomax.cz

Pavel Protiva

Produktový manažer

Tel.: +420 315 730 127

GSM.: +420 724 418 402

protiva@strechycomax.cz

Bc. Radek Hořák

Vedoucí obchodu

Tel.: +420 315 730 198

GSM.: + 420 730 553 530

horak@strechycomax.cz


ZAHRANIČNÍ OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ 

Mr. Phil Brown

Sales Agent COMAX ROOFS® (UK)

METAL TRADE COMAX UK Ltd.

GSM.: 07747 797955

phil.brown@comaxroofs.eu

Mr. Patrick Bodirsky

Sales Agent COMAX DACH (D)

MT COMAX DE GmbH

GSM.: +49 171 1873 371

patrick.bodirsky@comaxdach.de

Mateřská společnost METAL TRADE COMAX, a.s., Velvary

METAL TRADE COMAX, a.s.

Spisová značka: B 11701
vedená u městského soudu v Praze
IČ: 49684442
DIČ: CZ49684442

EET - INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zákazník registrací v prodejně STŘECHY COMAX® uděluje společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v registračním formuláři pro interní, marketingové a propagační účely včetně zasílání obchodních sdělení v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu: jméno, příjmení, kontaktní údaje (email, telefon), údaje o nákupech. Zákazník dává společnosti METAL TRADE COMAX, a.s., souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely vytvoření databáze zákazníků, nabízení obchodu a služeb a za účelem reklamní a marketingové činnosti, a to do doby písemného odvolání zaslaného na adresu sídla společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.


Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!