PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

Chcete stavět dům svépomocí? Rádi Vám s tím pomůžeme.

02.03.2018Cesta k domovu s.r.o. vznikla v roce 2014 na základě osobních zkušeností v oboru stavebnictví a služeb. Od května 2017, došlo k otevření stálé expozice v areálu Výstaviště České Budějovice EXPOZICE HALA D5. Jedním z partnerů projektu s expozicí střešního souvrství se jako výrobce a dodavatel kvalitní České plechové střešní krytiny stávají STŘECHY COMAX®.

Národní informační a poradenské centrum pro výstavbu zde prezentuje novinky, další možnosti a zároveň požadavky pro zkvalitnění výstavby a vzdělávání. Cesta k domovu s.r.o. od svého vzniku stále rozšiřuje okruh přímých výrobců materiálů a navazujících služeb ve stavebnictví. Dnes jsme schopni naše klienty doprovázet celou dobu při jejich výstavbě od prvních kroků až po vybavení domu a jeho okolí včetně kolaudace.  

Vzhledem k rostoucí poptávce po stavbě svépomocí jsme se rozhodli nabídnout lidem zajímavější alternativu při stavbě rodinného domu s využitím naší logistiky. Pokud se rozhodnete postavit dům s námi, tak si budete moci ohlídat stavbu svého domu a dohlédnout si na kvalitu provedení a použitých materiálů. 


ROZHODLI JSTE SE STAVĚT DŮM SVÉPOMOCÍ?

V našem centru vás naučíme, jak ušetřit peníze a zároveň si úspěšně postavit dům svépomocí. První dům jsme postavili my za vás, takže budete vědět, jakých chyb se vyvarovat. Také se dozvíte, jak časově náročné budou konkrétní etapy výstavby.

CHCETE POSTAVIT DŮM NA KLÍČ?

Jsme si vědomi, že mnozí klienti jsou zaneprázdnění nebo z jiných důvodů nemůžou provádět stavbu svépomocí. Naší prioritou v tomto řešení, tzn. s kompletní výstavbou domu na klíč, je dodržet stanovenou cenovou nabídku, která je pro každého investora klíčová a umíme v případě zájmu nabídnout výstavbu na klíč nebo dle přání investora jednotlivé dílčí etapy výstavby.


Provedeme vás stavbou domu od projektu přes výstavbu a vybavení domu až po kolaudaci. Kompletní instruktáž provádíme s použitím 3D modelu vašeho projektu. Naší prioritou je dodržet stanovenou cenovou nabídku před zahájením vlastní stavby.

Lukáš Moravec DiS.

Technické oddělení Velvary