en-Workshopy Střecha Speciál 2018 - prezentace prémiových produktů COMAX®

14/06/2018

Sdružení Střecha speciál

V letošním roce 2018, úspěšně proběhl již třetí ročník vzdělávacích konferencí zaměřených na živnostníky a majitele firem. Zde jste měli možnost využít mnoho zajímavých informací z oblasti práva, norem i marketingu a pomoci tak oživit vaše podnikání v oboru střech pro nadcházející sezónu. 


Na konference sdružení v zimním období navazují také jarní vzdělávací programy pro praktické dovednosti v oboru střech. Jedná se o Workshopy 2018, které startují i letošní sezónu. Je zde jedinečná příležitost se seznámit s hlavními novinkami výrobců a dodavatelů nejen střešních systémů. Spolu s techniky a specialisty z oboru si je můžete prakticky vyzkoušet a vylepšit tak dovednosti Vašich zaměstnanců.


Sdružení S.S tvoří čtyři firmy zaměřené na specializovaný prodej krytin pro šikmé střešní systémy 21. století. 

Prezentace prémiových produktů s ukázkou střešní skladby plechových krytin COMAX®  


  1. COMAX TAŠKA MAXI - Ukázka pokládky profilované krytiny COMAX TAŠKA MAXI ve tvaru těžké skládané krytiny s pokládkou na latě s roztečí 350 mm a podlepením kontra-latí. 
  2. COMAX KLIK 38 - Drážková střešní krytina s hliníkovým jádrem a prémiovou povrchovou úpravou s pokládkou na prkenný záklop se separační vrstvou v podobě asfaltového pásu od Německého výrobce. 
  3. COMAX FALC 25 - Falcovaná střešní krytina z hliníkové slitiny s texturní povrchovou úpravou. Dvojitý záklop bez separační vrstvy s neimpregnovaným řezivem, za použití nerezových kotvících prvků.
  4. COMAX KLIK 25 - Profilovaná střešní krytina drážkového tipu COMAX KLIK 25 s ocelovým pozinkovaným jádrem a pokládkou na latě s roztečí do 250 mm s použitím PE těsnícího pásku pro odhlučnění střešní konstrukce. 

Specializovaná síť obchodních míst po celé ČR


Hlavní výhodou tohoto sdružení, kterou ocení zejména řemeslníci se stává rozšířená spolupráce v logistice. Pro klempířské a pokrývačské mistry řemesla,  kteří realizují střechy hned v několika regionech ČR se stává síť 42 specializovaných prodejen v rámci celé České republiky opravdovým přínosem.


Věrnostní program sdružení


Stejně jako v roce 2017 je pro Vás připraven zajímavý věrnostní program, který je pro letošní rok ještě atraktivnější. Můžete se těšit na lákavé odměny v podobě kvalitního nářadí pro každodenní práci. Princip věrnostního programu zůstává nezměněn. Odměna je nastavena za určitý počet bodů při nákupu prémiových produktů.

Sdílené služby - Satelitní zaměření střechy


V letošním roce 2018 si pro Vás sdružení připravilo novinku v podobě elektronické "digitální" služby SoCol, která je určena pro zaměření konstrukcí šikmých střech. Pomocí této služby získáte snadno a rychle data pro prvotní cenový odhad prací i potřebného materiálu. SoCol snadno zajistí základní půdorysné rozměry  do 24 hod. i pro těžko přístupné střešní konstrukce a to bez nutnosti prvotního zaměření klempířskou firmou. Rekonstrukce starších střech se tak stávají přístupnější a zefektivňuje se proces tvorby nabídek i samotný průběh komunikace se zákazníkem.


Lukáš Moravec DiS.

Technické oddělení Velvary