PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

Veletrh STŘECHY PRAHA 2023 měl vysokou návštěvnost

11.02.2023

Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

PRAŽSKÁ STŘECHAŘSKÁ VÝSTAVA JE ÚSPĚŠNÉ ZA NÁMI

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří projevili zájem o moderní plechovou krytinu a zavítali na náš stánek STŘECHY COMAX - výhercem sobotního losování "KRYTINY ZDARMA" se stal pan Aleš z Ostravy-Psářů, jemuž tímto upřímně blahopřejeme.

NIKDO NEPŘIŠEL ZKRÁTKA

Všichni účastníci losování, kteří nezískali krytinu zdarma, obdrželi v souladu s pravidly akce veletržní slevu 15% ve formě voucheru na jednorázový odběr krytiny zn. COMAX ve volitelném množství. Voucher obdrželi na svůj email registrovaný do veletržní akce.