PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

O NÁS - STŘECHY COMAX® VE VELVARECH

STŘECHY COMAX® nabízejí řešení pro stavbu i rekonstrukci šikmých střech s ucelenou řadou ohýbaných prvků. Dodáváme veškeré střešní lemování a ohýbané střešní prvky dle dokumentace stavby, nebo dle zadání zhotovitele. Zakázkově dělíme tabule plechu a převíjíme lakované plechové svitky METAL TRADE COMAX a.s. dle zadaných požadavků. Roční objem výroby střediska STŘECH COMAX® v roce 2022 dosáhl bezmála 10 000 tun. 

Historie STŘECH COMAX® sahá do 70. let minulého století, kdy sloužily jako podniková prodejna plechů z produkce Lakovací linky. Až do roku 2014 sídlily ve výrobním areálu společnosti a nabízely maloodběratelům lakovaný plech určený k dalšímu zpracování. 


Pro rostoucí poptávku jsme se rozhodli zúročit mnohaletou zkušenost se zpracováním plechů a od roku 2015 vyrábíme pod značkou STŘECHY COMAX® několik typů plechové střešní krytiny v novém moderním areálu o výměře 12.000m² propojujícím výrobu, skladové plochy a vzorkovou prodejnu. Úspěšné obchodní zastoupení máme v anglickém Bristolu a německém Weißenhornu. 

Plechová krytina COMAX® vyniká nízkou hmotností, snadnou a rychlou montáží, dlouhou životností, širokou barevnou škálou, stálobarevností a zároveň je 100% recyklovatelná. Kvalita materiálu je dokládána atesty a výrobní proces má certifikaci ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.


K plechovým krytinám dodáváme veškerý doplňkový sortiment nezbytný pro správné fungování střešního pláště, jako jsou pojistné hydroizolační vrstvy a separační vrstvy vhodné pod plechové krytiny. Dále nabízíme kvalitní spojovací materiál a bezpečnostní prvky, jako jsou sněhové zachytávače a střešní plošiny, nášlapy či okapový systém. STŘECHY COMAX® zajišťují výrobu a dopravu střešní krytiny vlastními vozy do 10 pracovních dnů od zadání zhotovitele stavby. Dále nabízíme možnost zakázkového dělení a převíjení lakovaného materiálu (prodej plechových tabulí a prodej svitků) či zakázkové ohýbání střešního lemování dle kladečského plánu. STŘECHY COMAX® jsou od roku 2017 privilegovaným členem Cechu KPT a nositelem známky Český výrobek.

NAŠE ZÁZEMÍ

Výrobní a skladové prostory STŘECH COMAX® ve Velvarech mají výměru 12.000 m². Moderní výrobní haly jsou vybaveny profilovacími linkami na výrobu několika typů plechové střešní krytiny. Pro potřeby zákazníků disponujeme i strojním vybavením pro zakázkové dělení plechu a zakázkové převíjení svitků lakovaného materiálu z produkce společnosti METAL TRADE COMAX a.s. Roční objem podélně či příčně děleného materiálu činí 5.000 tun. 

Zveme vás na návštěvu prostřednictvím videovizitky.

Podívat se na výrobu vaší střechy jste srdečně zváni i osobně.


VYSTAVUJEME

Tým STŘECH COMAX® sestává z 45 zaměstnanců projekce, výroby a obchodu, z čehož obchodní tým tvoří 8 zkušených obchodníků. Ti se pravidelně účastní významných stavebních veletrhů - každý rok prezentují výrobní program STŘECH COMAX® na veletrhu Střechy Praha - v roce 2023 se veletrhu zúčastnili podeváté.


PREZENTUJEME

STŘECHY COMAX® jsou partnerem největší sítě specializovaných prodejců a výrobců plechových i skládaných střešních krytin. STŘECHA SPECIÁL v rámci konferencí organizovaných skrze celou republiku umožňuje představit pracovníkům velkých stavebních center naše prémiové střešní výrobky a novinky. Členem organizace STŘECHA SPECIÁL jsme od roku 2017 a konferencí se účastníme každým rokem.

Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!