PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs
Banner - ČeskýVýrobek.cz

PLECHOVÉ KRYTINY COMAX®

STŘECHY COMAX® vyrábějí lehké střešní krytiny s důrazem na kvalitu zpracování ochranného lakování se širokou škálou povrchových úprav a možností volby odstínu na míru.

Díky našim zkušenostem při výrobě a technologickým postupům lakování plechu dokážeme vdechnout Vaší střeše jedinečný vzhled s cílem chránit Váš domov před nepřízní počasí pro další generace. Naše lehké hliníkové a pozinkované ocelové střešní krytiny, připomínající vzhled klasické pálené krytiny, jsou vhodným řešením i do nejnáročnějších podmínek, jako jsou drsné horské oblasti, okolí chemických provozů nebo agresivní přímořské oblasti.

Plechové střešní krytiny zároveň splňují požadavky na moderní, ekonomické a 100 % recyklovatelné řešení střešního pláště. Jedná se o optimálně lehké krytiny určené jak pro rekonstrukce střech, tak pro moderní novostavby rodinných domů. 

Na své si přijdou jak milovníci klasického vzhledu krytiny při širokém výběru standardních lakovaných barev, tak příznivci inovativních a neotřelých povrchových úprav plechu. Jedná se především o moderní provedení lakování s povrchovou texturou, která eliminuje sluneční odlesky na povrchu krytiny. U hliníkové krytiny je možné využít tuto jedinečnou úpravu také v kombinaci s embosováním povrchu "Stucco".

VELKOFORMÁTOVÉ HLINÍKOVÉ I OCELOVÉ POZINKOVANÉ STŘEŠNÍ KRYTINY COMAX®MALOFORMÁTOVÉ HLINÍKOVÉ STŘEŠNÍ KRYTINY,
PLECHOVÉ SVITKY A TABULE
Široká nabídka hliníkových i ocelových profilů plechové krytiny COMAX® umožňuje nabídnout vhodné řešení pro zastřešení každé stavby. Své uplatnění krytiny nalézají ve všech odvětvích moderní výstavby, jako jsou rodinné domy, bytové domy, ale také průmyslové a zemědělské objekty. Velkoformátové krytiny COMAX® jsou všestranným řešením pro střešní systémy s různými nároky na bezpečné fungování.

Velkoformátové střešní krytiny představují řešení pro složité střešní skladby, zateplené i nezateplené, s minimálním sklonem i členitostí střešních ploch. Použitelnost plechových střešních krytin začíná již na hranici plochých střech. Klasická metoda falcování dvojité drážky plechové krytiny COMAX FALC představuje vodotěsné a větrotěsné řešení i do nejnáročnějších povětrnostních podmínek. Za použití dotěsnění stojaté drážky můžeme krytinu aplikovat již od 4° sklonu střešní konstrukce. 

Tento osvědčený systém krytí šikmých střech se v současnosti stává opět velice oblíbenou a žádanou technikou zastřešení šikmých střech a fasád. Mnohé z našich střešních krytin nalézají uplatnění nejen jako optimálně lehké střešní krytiny s hliníkovým nebo ocelovým pozinkovaným jádrem. Právem se uplatňují také jako fasádní panely, stropní profily či ztracená bednění a velice dobře slouží také k oplocení hal a rozsáhlých areálů.

Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!