PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

PRÁVĚ SE REALIZUJE

V této sekci Vás budeme pravidelně informovat o aktuálním dění na vybraných realizacích střech v rámci celé ČR. Na těchto stavbách právě probíhá montáž plechových krytin od českého výrobce STŘECHY COMAX®. Nezachytíme samozřejmě vše, ale budou to jistě zajímavé detaily jak novostaveb, tak rekonstrukcí šikmých střech z Vašeho okolí. Ke každé realizaci zde naleznete krátký popis s informací o vhodně zvolené střešní krytině. Průběh realizace a její dokončení s vyznačeným místem na mapě pro Vaší případnou obhlídku našich krytin.

REKONSTRUKCE ZEMĚDĚLSKÉHO DRUŽSTVA OTÍN NEDALEKO JINDŘICHOVA HRADCE


(14.5.2018)

Pro rekonstrukci ZD Otín na jihovýchod od Jindřichova Hradce, byla zvolena samonosná trapézová střešní krytina COMAX TRAPÉZ 50, tloušťka 0,5 mm se standardním polyesterovým nánosem 25µm / 8019 PES / realizace Dušan Barták. Rekonstrukce hlavní střešní části s přístavbou určenou pro chov dobytka a přilehlých částí budov dosáhla celkové výměry 1 900 m². 


REKONSTRUKCE RODINNÉHO DOMU V OBCI NELAHOZEVES


(3.4.2018)
Dokončení přestavby rodinného domu s kompletní rekonstrukcí střešního pláště v obci Nelahozeves. Nadstavba rodinného domu změnila konstrukci strmé střechy na sedlovou část s nižším sklonem již v první etapě rekonstrukce před několika lety. Falcovaná i skládaná betonová krytina byla kompletně nahrazena moderní profilovanou střešní krytinou COMAX TAŠKA MAXI, která změnila a sjednotila ráz celého domu. 


STAVBA RODINNÉHO DOMU TYPU BUNGALOV V OBCI ZVOLENĚVES


(9.3.2018)

První etapa realizace nové plechové střešní krytiny COMAX TAŠKA MAXI s ocelovým jádrem v blízkém okolí, kterou v průběhu stavby ještě několikrát navštívíme a budeme Vás informovat o průběhu montáže tohoto souvrství. Jedná se o přízemní stavbu rodinného domu s tříplášťovou konstrukcí valbového typu, která je tvořena systémem jednoduchého sbíjeného vazníku s volným půdním prostorem.


VÝSTAVBA RODINNÉHO DOMU - ÚJEZD, KOBEŘICE U BRNA

(6. 2. 2018). 

Pro realizaci střešního pláště RD v Újezdu u Kobeřic jsme expedovali dle přesné výměry střešní konstrukce šáry krytiny COMAX KLIK 25 s hliníkovým jádrem o tloušťce 0,7 mm s povrchovou úpravou PVDF - PES 7016. Realizační firma Střechy Hošek prokázala zručnost s tímto typem střešní krytiny při osazování celkem deseti rámů střešních oken do konstrukce novostavby s obytným podstřeším.  Investorem stavby je pan Roman Hanák. Dodávka materiálu pro stavbu zahrnovala střešní krytinu, prvky pro odvětrání střešního pláště, plechový svitek pro falcování, okapový systém se zatahovacím okapovým lemováním.
REKONSTRUKCE OBJEKTU - BAROKNÍ ZÁMEK UHY


(2. 2. 2018). 
První etapa rekonstrukce historicky hodnotného patrového barokního zámku z roku 1736 v obci Uhy, nedaleko Velvar. Na stavbu ocelo-betonového stropu prvního nadzemního podlaží, byl použit ocelový trapézový nosný profil TR 50 s pozinkovaným jádremVÝSTAVBA PENZIONU S RESTAURACÍ A WELLNESS - JIŽNÁ U PLUHOVA ŽĎÁRU


(30. 1. 2018). 
První fáze výstavby objektu budoucího restauračního zařízení s penzionem a WELLNESS zařízením, které bude lákat především návštěvníky okolních památek (Červená Lhota). Střešní konstrukce bude pokryta klasickou malo-formátovou krytinou v kombinaci s plechovou drážkovou střešní krytinou COMAX FALC 25 s hliníkovým jádrem - PES HD 8017. Jedná se celkem o 400 m2 falcovaného plechu pro složité střešní detaily a střešní konstrukce s nižším sklonem. Investorem projektu se stala společnost Elameda s.r.o. Realizátor stavby střešní konstrukce: firma pan Miroslav Strnad. Plánovaný termín dostavby rok 2019.