PO - PÁ: 7:00 - 15:30
cs

REFERENCE OD NAŠICH PARTNERŮ

Na řadě realizací plechových střech a fasád Comax spolupracujeme s prověřenými renomovanými partnery. Děkujeme za jejich dlouhodobě dobrou spolupráci, která přispívá ke kvalitě našich služeb a spokojenosti našich zákazníků. 

Zdeněk Fiedler

Jednatel / KLEMPÍŘSKÉ PRVKY FIEDLER


„Vážení obchodní partneři,

Naše firma FIEDLER - CZ, s r.o., klempířské prvky je na trhu již 20 let. Obchodní činnost firmy se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálu, výrobků, spojovacích, pomocných a doplňkových materiálů, převážně pro stavební klempířství.

Rádi bychom touto cestou vaší společnosti poděkovali za spolupráci. Velice si vážíme a oceňujeme váš profesionální přístup k řešení našich požadavků. Nesmíme opomenout ani kvalitu dodávaného materiálu a rychlé dodací lhůty.Do budoucna se těšíme na další společnou spolupráci.

S pozdravem

Zdeněk Fiedler“

Jiří Svoboda

Ředitel spol. / JH STAVEBNÍ MATERIÁLY s.r.o


„S firmou METAL TRADE COMAX, a.s. spolupracujeme již od roku 2007. Přístup zaměstnanců společnosti byl vždy na vysoké, profesionální úrovni.  

Díky tomu jsme byli i my schopni vždy vyhovět požadavkům našich zákazníků, včetně lakování nestandartních odstínů svitků. Náš profesionální vztah se postupem času změnil až na přátelský. 

Věřím, že díky tomu bude naše spolupráce pokračovat i nadále k oboustranné spokojenosti.


Za zaměstnance

Jiří Svoboda

Marcela Vajnerová

Manažer / MŘÍŽKY & DVÍŘKA, o.s.


„S firmou COMAX® spolupracujeme od začátku našeho podnikání. Již více jak 25 let se spoléháme na kvalitu hliníkových i pozinkovaných lakovaných plechů, které jsou pro naši výrobu jedním ze stěžejních materiálů, bez nichž se neobejdeme. 

Důležitý je pro nás i fakt, že firma COMAX® vyšla vstříc našim požadavkům na atypické rozměry plechů a našla pro nás řešení i v případě nestandardního odstínu. S kvalitou dodávaného materiálu jsme dlouhodobě bez výhrad spokojeni.

Přidanou hodnotou tohoto obchodování je pak příjemný, avšak profesionální, přístup zaměstnanců této společnosti.

S pozdravem

Marcela Vajnerová

Lukáš Chaloupek

Majitel / Klempířská pomoc


„Je mi ctí, že mohu spolupracovat s tak silným partnerem jako je firma COMAX® . Jejich široká škála nabízených střešních plechových krytin, v tolika odstínech je neuvěřitelná. Vybere si z ní i ten  nejnáročnější zákazník. 

Termíny dodání jsou oproti konkurenci téměř nesplnitelné. Děkuji firmě za spolupráci a přeji v budoucnu mnoho prodaných tun materiálu.


Klempířská pomoc

Lukáš Chaloupek

Václav Brožík

Majitel / Václav Brožík - KOVOVÝROBA


„Od roku 2000 se zabývám výrobou vlnitého plechu a dílů pro elektrotechniku. Před cca dvěma roky jsem řešil rozšíření sortimentu o výrobky z lakovaného pozinkovaného plechu a navázal spolupráci s firmou COMAX® .

V této firmě jsem nalezl spolehlivého dodavatele materiálu v dobré kvalitě i ceně. Přesto, že jsem pouze drobný živnostník a odebírám zboží v poměrně malém množství, jednání ze strany firmy COMAX® je vždy velmi vstřícné. Tímto děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na její pokračování.

S pozdravem

Václav Brožík" 

Ing. Pavel Hanačík

Manažer / Střechy 92, s.r.o


„V oblasti plechových střech se pohybujeme již déle než 23 let. Během této doby jsme si vyzkoušeli nespočet dodavatelů a výrobců střešních krytin. Na základě získaných zkušeností můžeme proto hodnotit. Mimo dnes již samozřejmé požadavky na kvalitu, termíny dodávek a flexibilitu na naše okamžité požadavky, je pro nás velmi důležitá dostupnost "tzv. životopisu" dodaných materiálů.

Nelze samozřejmě opomenout i to, že firma METAL TRADE COMAX® je jediný český výrobce lakovaných plechů v České Republice. Proto spolupráce s firmou STŘECHY COMAX® je pro nás základní a do budoucna těžko nahraditelná.

S pozdravem

Ing. Pavel Hanačík

Antonín Protivínský

Jednatel / PFP střechy Plzeň s.r.o.


„Vážení obchodní partneři,

chtěl bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci nejen v uplynulém roce, ale za celé naše obchodní partnerství.
Děkuji hlavě za profesionální přístup, rychlé řešení mimořádných požadavků a těším se na další období naší vzájemné spolupráce..

PFP střechy Plzeň, s.r.o.

Jarmila Fabišková

Manažerka / STOPRO BEK s.r.o


„Po desetileté spolupráci mohu pouze konstatovat, že nakupovat kvalitní materiál s kvalitním servisem a spolupracovat s odborníky na svém místě, kteří navrch přibalí úsměv, je prostě radost!.

Jarmila Fabišková

Lenka Nétková

Zásobování / KOVOSREAL s.r.o


„S firmou METAL TRADE COMAX, a.s. spolupracujeme od roku 2013.

Díky vysoké kvalitě, spolehlivosti a profesionálnímu přístupu , se stali naším hlavním dodavatelem pozinkovaných a hliníkových materiálů .

Mohu jen doporučit.

Lenka Nétková.“

Radek Novák

Majitel / Klempířské práce


,,Od roku 1992 podnikám ve stavebnictví v oboru klempířství. Postupem času jsem se vypracoval na největší klempířskou firmu ve Strakonicích. Nástupem barvených plechů jsem začal spolupracovat s firmou COMAX® a musím ocenit naší spolupráci.

Firma COMAX® dokáže vyřešit náročné požadavky zákazníků na různé barvy v požadované kvalitě a přijatelné ceně.

S pozdravem

Radek Novák

Klempířství Mutěnice“

Milan Čermák

Jednatel / Čermák&Mizera - ČEMISTAV


Vážení obchodní partneři, chtěl bych poděkovat celému týmu firmy STŘECHY COMAX® za výbornou spolupráci. Oceňuji, že dodáváte kvalitní výrobky s možností výběru vstupního materiálu s ocelovým pozinkovaným, nebo hliníkovým jádrem. Velká škála barev a struktur uspokojí náročného

zákazníka. Další výhodou je i nabízený kompletní střešní systém a velký výběr druhů tvarů krytin.Šíře a kvalita vašeho sortimentu zaručuje spokojenost našich zákazníků, proto setěšíme na další spolupráci a dodávky materiálu.

S pozdravem

Milan Čermák.“

Ing. Marián Bóna

Jednatel / Bonakryt s.r.o.


Naše Firma, která je na trhu již více jak 25 let spolupracuje se všemi významnými výrobci a dodavateli materiálů na střechy v České republice a musíme říci, že firma COMAX® se kterou spolupracujeme již několik let je naprosto spolehlivá ve všech směrech obchodu. Dokáže se svými zaměstnanci vyřešit zakázky od poradenství, výroby, logistiky až ceně vedoucí ke spokojenosti nás- zákazníků této firmy.

Věřím, že se naše spolupráce bude i nadále prohlubovat a vyvíjet ke vzájemné spokojenosti.

Manažer

Mgr. Marek Bóna

Petr Hlásný

Majitel / Oplocení pozemku RD


„Vlnovky na plot jsem zakoupil u společnosti STŘECHY COMAX®. Montáž proběhla v pořádku a nebyl žádný problém.

Materiál byl zabalen do fólie, aby nedošlo při manipulaci a montáži na plot k poškození. Po montáži došlo k sundání folie.

Vlnovky byly zakoupeny jako oboustranné, se stejným odstínem na kazdé straně. Plot je příjemným oživením domu.


S pozdravem,

Petr Hlásný

Máte zájem o naše produkty či služby? Pošlete nám rychlou a nezávaznou poptávku!